O nás

                                                                                                                         

O projektu

Projekt PUČMITO vznikl v létě 2016 jako nápad dvou kamarádů, kteří  řešili starou známou otázku:  Kde a jak si levně vypůjčit věci na dovolenou, které potřebujete jen jednou za rok a ještě na tom ušetřit. V určitém momentě jsme zjistili, že každý z nás neustále něco někde potřebuje půjčit a hodně času tráví hledáním správné osoby, která potřebnou věc má. Náš životní styl vedl logicky skrz hledání na internetu a k překvapivému zjištění, že v současné době není v ČR žádný projekt, který by nám pomohl náš „půjčovací“ problém vyřešit.

Chceme umožnit lidem nabídnout spolehlivý prostor na internetu, kde mohou nabídnout k zapůjčení své věci.  Většinu jich mají doma, kde leží dlouhou dobu bez užitku a přitom mohou někomu jinému z blízkého okolí pomoci. Samozřejmě pro někoho může být zajímavá i skutečnost, že zároveň mohou přinést majiteli nějaké finanční prostředky do rodinného rozpočtu.

Nabízíme jednoduchý a moderní nástroj pro sdílení věcí, přirozený pro dnešní dobu, kdy se obchody přesouvají do prostředí internetu a sociálních médií.